Миттєве поповнення платіжних карток різних банків через термінали «Банк24 Національний кредит» та каси Банку

29.09.2014

Миттєве поповнення платіжних карток різних банків через термінали «Банк24 Національний кредит» та каси БанкуВідтепер клієнти ПАТ «Банк Національний кредит» можуть поповнити будь-яку картку (VISA/MasterCard) будь-якого українського банку в режимі реального часу в мережі платіжних терміналів «Банк24 Національний кредит» та в касах фінустанови. Для внесення готівки на картковий рахунок достатньо вказати 16 цифр номеру картки одержувача та власний номер мобільного телефону.

Як повідомила начальник Управління процесінгу «Банку Національний кредит» Юлія Жарікова, новий сервіс дозволяє оперативно здійснювати поповнення своїх карток, карток рідних, близьких, партнерів, не переймаючись тим, яким банком емітована їхня картка та якого вона типу. Операцію можна здійснити, скориставшись одним із понад 4700 терміналів «Банк24 Національний кредит» (карта розташування терміналів розміщена на сторінці https://bnk24.com.ua/map). Також поповнення картки доступне у найближчому відділенні «Банку Національний кредит». Внісши готівку, можна бути впевненим, що гроші відразу ж з’являться на картковому рахунку отримувача.

Щоб скористатися сервісом у ПТКС, в меню терміналу потрібно обрати пункт «Банківські операції» та перейти по піктограмі «Миттєве поповнення картки». Максимальна сума поповнення – 3000 грн.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: