«Національний кредит» – банк для велосипедистів

16.09.2014

16 вересня у самісінькому центрі столиці – на Майдані Незалежності – відбулося нагородження переможців конкурсу «Велопрацедавець-2014». ПАТ «Банк Національний кредит», який у своїй діяльності керується принципами філософії здорового образу життя, нагороджено Дипломом зі спеціальною відзнакою «за облаштування робочих місць, дружніх до велосипедистів».

Конкурс проводився за ініціативи Асоціації велосипедистів Києва з метою визначення кращих організацій у сфері облаштування зручностей для велосипедистів та заохочення співробітників до використання цього екологічного виду транспорту у повсякденному житті.

«Національний кредит» – банк для велосипедистівВарто відзначити, що Банк дійсно приділяє значну увагу популяризації велотранспорту як серед співробітників, так і серед клієнтів: на території Центрального відділення (м. Київ, вул. Тургенєвська, 52/58) облаштовано зручну безкоштовну велопарковку. Завдяки цьому, клієнти-велосипедисти можуть не перейматися безпекою своїх транспортних засобів під час візитів до фінустанови.

Крім того, набирає популярності захоплення велоспортом у працівників Банку. Поширеним стало використання велосипедів не лише під час прогулянок на дозвіллі, але й як транспорту, щоб дістатися до роботи. Представники «Національного кредиту» – постійні учасники різноманітних змагань з триатлону, невід’ємним елементом якого є велоетап. Так, наприклад, днями успішно виступили на KMD IRONMAN 70.3 Kronborg (Данія) голова Спостережної ради Банку Андрій Оністрат, голова Правління Ігор Клименко та головний економіст Казначейства Володимир Фенюк, які своїм прикладом вже не перший рік надихають колег до здорового образу життя та занять спортом.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: