«Національний кредит» сконцентрувався на підвищенні якості агрокредитування

10.09.2014

 

«Національний кредит» сконцентрувався на підвищенні якості агрокредитування, курси IPC

ПАТ «Банк Національний кредит» продовжує кредитування представників малого та середнього бізнесу (МСБ), у тому числі – шляхом продуктивної співпраці з Німецько-Українським фондом (НУФ). З метою підвищення якості обслуговування клієнтів у рамках програми агрокредитування Банк приділяє належну увагу безперервному навчанню персоналу. Так, перші співробітники Банку успішно закінчили навчальний курс «Агрокредитування» для банківських фахівців із кредитування мікро-, малого та середнього підприємства (ММСП), підтвердженням чому стали видані компанією IPC Свідоцтва.

Даний курс навчання здійснюється німецькою консалтинговою компанією «Internationale Projekt Consult GmbH» (IPC) у західному регіоні України на замовлення Проекту «Надання послуг з управління двома ланцюгами додаткової вартості сільськогосподарської продукції в Україні» («Агро-Львів») і має на меті зміцнення внутрішнього потенціалу фінансово-кредитних установ у наданні послуг мікро- та малим сільгоспвиробникам. Видане Свідоцтво підтверджує найвищий рівень кваліфікації фахівця в області агрокредитування ММСП.

Важливо відзначити, що навчання проводилося за спеціальним запрошенням від компанії IPC для «Банку Національний кредит» як одного з активних учасників вітчизняного ринку агрокредитування ММСП.

Нагадаємо, що в січня 2014 р. Банком було видано перший кредит по спільній програмі з НУФ, яка передбачає надання позик малому і середньому бізнесу на більш вигідних умовах.

На сьогоднішній день Банк профінансував вже більш як 20 проектів за програмою НУФ.

    Популярні

    Прес-служба

    Підписатися на новини

    Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: