Програма «Оборона України»: актуальна статистика

09.09.2014

МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» підвів підсумки (з березня по вересень) реалізації програми «Оборона України», в рамках якої проводиться збір коштів для української армії в платіжних терміналах «Банк24 Національний кредит».

Цільова програма підтримки збройних сил України стартувала в березня 2014 р. Станом на вересень 2014 р. у проекті «Оборона України» задіяні 9 офіційних партнерів, серед них – ПАТ «Банк Національний кредит». Зібрані кошти, а це понад 320 000 грн. на сьогодні, витрачаються виключно на придбання товарів першої необхідності для військових частин по всій території України (ІНФОГРАФІКА ЗІ СТАТИСТИКОЮ ПРОГРАМИ).

Нагадуємо, благодійні внески на користь української армії можна внести в близько 5000 терміналах «Банк24 Національний кредит» по всій Україні. Кнопка «Оборона України» розміщена на головних екранах усіх терміналів. Мінімальна сума внеску – 1 гривня, максимальна – не обмежена. Допускається можливість направлення на благодійний внесок здачі від оплати користувачем основних послуг.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: