100 000 SMS на місяць держателям карток «Банку Національний кредит»

08.08.2014

 

За липень держателі карток ПАТ «Банк Національний кредит» одержали майже 100 000 SMS-повідомлень за операціями з картками. За аналогічний період минулого року ця цифра склала близько 35 000, тоді як у липні 2012 р. показник не сягнув позначки й 10 000.

100 000 SMS на місяць держателям карток «Банку Національний кредит»Наведені дані підтверджують не лише стрімке зростання кількості випущених «Національним кредитом» карткових продуктів (станом на сьогоднішній день Банком емітовано понад 28 тис. карток), але й говорять про помітну активізацію безготівкових розрахунків з використанням карток БНК.

До речі, «Національний кредит» пропонує держателям карток сервіс SMS-банкінгу на привабливих умовах: у більшості тарифних пакетах щомісяця доступні безкоштовні 2 SMS-повідомлення про рух коштів (зарахування / видача в ATM), решта – 0,49 грн. Повідомлення про оплату товарів і послуг не тарифікуються. Абонентська плата відсутня.

Звертаємо увагу, що клієнти «Банку Національний кредит» можуть використовувати свої картки не лише для оплати товарів та послуг у торгівельно-сервісних мережах України та закордоном, але й безпечно та зручно розплачуватися ними в мережі Інтернет: картки Банку захищені технологією 3-D Secure (максимальна безпека при он-лайн розрахунках), а їхнім держателям додатково надається можливість оплачувати в одному місці більш як 1000 найрізноманітніших послуг – https://bnk24.com.ua/default (у більшості випадків комісія відсутня).

Картку можна замовити у найближчому відділенні Банку або ж залишити заявку на оформлення в он-лайн режимі.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: