Подарунки за поповнення рахунку МТС у терміналах «Банк24 Національний кредит»

30.07.2014

 

Акція «Подарунки за поповнення рахунку» від оператора мобільного зв’язку «МТС Україна» та ПАТ «Банк Національний кредит» набирає обертів. У рамках спільної програми при поповненні рахунку МТС у платіжних терміналах «Банк24 Національний кредит» абоненти можуть отримати приємні подарунки.

Подарунки за поповнення рахунку МТС у терміналах Банк24 Національний кредитДля того щоб отримати подарунок, абоненту достатньо поповнити свій рахунок через найближчий термінал «Банк24 Національний кредит» (понад 5000 автоматів самообслуговування по всій Україні). При поповненні абонент одержує персональне повідомлення про можливість отримати подарунок – телекомунікаційні послуги на суму до 20 грн.

Подарунок надається за додатковий платіж на суму, зазначену на екрані, і зараховується на бонусний рахунок абонента протягом п’яти календарних днів. Перевірити рахунок можна за допомогою команди *101*10# або системи «Інтернет-помічник».

Детальний перелік розташування терміналів можна дізнатися за допомогою карти термінальної мережі ПАТ «Банк Національний кредит». 

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: