Грошові перекази ЛІДЕР у відділеннях ПАТ «Банк Національний кредит»

29.07.2014

Грошові перекази ЛІДЕР у відділеннях ПАТ Банк Національний кредит

«Національний кредит» розпочав роботу із черговою системою міжнародних грошових переказів. Відтепер у банківських відділеннях можна відправляти та одержувати кошти з використанням систем: Western Union, MoneyGram, Contact та ЛІДЕР.

Система міжнародних грошових переказів ЛІДЕР відзначається наступними перевагами:

  • сервіс з відправки грошових коштів на території СНД є безадресним, тобто переказ може бути отриманий у будь-якому пункті системи в країні отримання;
  • доставка переказу одержувачу здійснюється миттєво;
  • надається безкоштовна додаткова послуга – передача повідомлення одержувачу про відправлення переказу, а також можливість повідомити його про переказ по e-mail.

Для отримання переказу (долари США, євро, російські рублі) одержувач повинен пред’явити документ, що засвідчує особу, і назвати унікальний номер переказу, який йому повідомляє відправник.

Створена у 2003 році платіжна система «Міжнародні грошові перекази Лідер» працює в 132 країнах світу і нараховує 130 000 пунктів обслуговування.

Додаткову інформацію про систему можна отримати на сайті www.leadermt.ru, а також у найближчому відділенні «Банку Національний кредит».

Крім того, Ви можете скористатися телефоном сall-центру системи ЛІДЕР: 0 800 50-21-02 (дзвінки по Україні безкоштовні).

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: