До уваги клієнтів Банку в Донецькій та Луганській обл.

04.07.2014

У зв’язку з трагічними подіями на сході України інформуємо клієнтів, які отримують пенсію та соціальну допомогу в «Банку Національний кредит»: фінустанова здійснює виплати у повному обсязі та без жодних обмежень.

У кожному з відділень Банку по всій Україні, у тому числі й у Донецькій та Луганській областях, вищезгадані виплати здійснюються вчасно. Як і раніше, клієнт може отримати пенсію чи соціальну допомогу у касі відділення «Національного кредиту» або ж у найближчому банкоматі за наявності картки.

(Звертаємо увагу клієнтів Краматорського відділення, що режим роботи фінустанови в місті тимчасово змінено – відділення працює з 9:00 до 12:00, субота та неділя – вихідні).

У разі виникнення змін клієнти будуть проінформовані.


За додатковою інформацією з приводу соціальних виплат просимо звертатися за телефонами call-центру Банку (0 800 602 602) або ж урядової «гарячої лінії» (0 800 507 309).

Також пропонуємо ознайомитися з «Дорожньою картою для громадян, що опинилися в зоні АТО» (завантажити), яка містить необхідні контактні дані та іншу корисну довідкову інформацію.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: