Інтернет-банкінг «Національного кредиту» визнано одним із найнадійніших в Україні

02.07.2014

Інтернет-банкінг Національного кредиту визнано одним із найнадійніших в Україні

Згідно з результатами дослідження аналітичного проекту Roomian Research, онлайн банк ПАТ «Банк Національний кредит» (https://bnk24.com.ua/) за рівнем надійності отримав оцінку «відмінно» та потрапив до групи із шести найнадійніших в Україні.

Всього в дослідженні взяли участь програмні рішення для дистанційного обслуговування клієнтів 19 лідируючих у цій області фінансових установ України.

Нагадаємо, що web-версія клієнт-банку «Національного кредиту» стала доступною всього лише рік тому. Завдяки широкому функціоналу і високому рівню захисту Інтернет-банкінг від БНК за порівняно невеликий період часу встиг стати досить популярним (більше 1000 активних користувачів на місяць).

В Інтернет-банкінгу «Національного кредиту» використовується електронний цифровий підпис (ЕЦП), а з’єднання з сервером надійно захищене за допомогою SSL Extended Validation сертифіката.

Також для зручності в Банк24 передбачена можливість входу з використанням пароля (можна переглядати стан рахунків та виписки). Для виконання платежу необхідно підтвердити його одним із наступних способів: SMS-підтвердження або ж цифровий підпис.

докладніше про результати дослідження на сайті проекту Roomian Research: http://www.roomian.org/articles/rating-safest-online-banks-in-ukraine-2014 

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: