Термінали «Банк24 Національний кредит» підключили до лотереї

15.05.2014

Термінали Банк24 Національний кредит підключили до лотереїУ рамках підписаного між ПАТ «Банк Національний кредит» та «Українською Національною Лотереєю» договору, термінали самообслуговування Банку у травні почали приймати ставки від клієнтів для участі в ряді лотерей підприємства.

Зокрема, користувачі термінальної мережі Банку, що складається з більш ніж 4700 ПТКС, отримали можливість робити ставки в лотереях «Супер Лото», «Кено» та «Лото Максима», а також перевіряти свої комбінації на виграш за всіма розіграшами, що відбулися. Послуга надається по всій території України без комісії. Реєстрація квитків проводиться з 8:00 (неділя – 9:30) до 20:00. Де і як отримати виграш, клієнти можуть дізнатися за телефоном гарячої лінії УНЛ: (044) 205-00-02.

термінали Банк24 Національний кредит«Якщо відійти від складних формулювань, то це звичайна купівля лотерейного квитка з можливістю швидко і зручно зробити ставку. Досить зайти у відповідне меню, відзначити прямо на екрані комбінацію чисел або кілька комбінацій одночасно, і внести гроші за участь у розіграші. Комісія з таких платежів не стягується», – повідомив директор Департаменту організації термінального бізнесу «Банку Національний кредит» Дмитро ГРИША.

Примітно, що сам термінал виконує лише функції введення/виведення інформації та прийому платежів, але ніяк не бере участь у процесі розіграшу. «Сервіс максимально прив’язаний до програмного забезпечення УНЛ. Завдання терміналу – взяти у користувача інформацію про ставку, прийняти платіж і передати їх УНЛ. Клієнт при цьому отримує чек, який є повноцінним платіжним документом і може використовуватися для отримання виграшу», – пояснив Дмитро Гриша.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: