Змінено тарифи на обслуговування банківських карток

14.04.2014

До відома клієнтів Банку: повідомляємо, що з 8-го травня 2014 р. вступають у дію оновлені тарифи на обслуговування карток ПАТ «Банк Національний кредит». Зміни стосуються розміру комісії за конвертацію валюти на картковому рахунку.

Зокрема, відтепер розмір комісії за конвертацію коштів з однієї валюти в іншу (операції зняття готівки та оплати карткою товарів/послуг) становить 1% від суми операції для всіх тарифних програм Банку масового сегменту та 0,5% – для тарифних програм сегменту Private Banking.

Звертаємо увагу, що дана комісія стягується у випадку використання картки для зняття готівки чи розрахунків як закордоном (якщо картковий рахунок відкрито в національній валюті, а операція виконується у валюті іноземній), так і на території України (картковий рахунок відкрито в доларах США чи євро, операція здійснюється в гривнях).

Конвертація валюти на картковому рахунку виконується за діючим комерційним курсом Банку, встановленим на день списання суми операції.


За більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого відділення ПАТ «Банк Національний кредит» (54 відділення у всіх областях України), за телефонами (044) 500-06-85 та (044) 500-06-86 або в Call-центр Банку – 0 800 602 602.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: