Благодійний проект допомоги Збройним силам України набирає обертів

09.04.2014

Благодійний проект допомоги Збройним силам України набирає обертів, Банк Національний кредитСпільний проект ПАТ «Банк Національний кредит» та МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» по збору коштів для української армії в платіжних терміналах поступово стає все масштабнішим. Другий тиждень проекту охарактеризувався не лише відправкою чергового пакету матеріальної допомоги, але й підключенням до програми нових партнерів.

Так, 3-го квітня у військову частину А2488 (Миколаїв) співробітниками благодійного фонду будуть доставлені 10 акумуляторних ліхтарів з підзарядкою від мережі та 3 набори радіостанцій (6 рацій, 3 подвійні зарядні пристрої та 3 спеціальні гарнітури; радіус дії – до 4 км). Загальна вартість – 4 251 грн.

Благодійний проект допомоги Збройним силам України набирає обертів, Банк Національний кредит (другий тиждень)Також до кінця поточного тижня будуть оплачені спальні комплекти (каремати та спальні мішки) на суму понад 14 000 грн. для потреб командування високомобільних десантних військ ЗСУ, які будуть розподілені між військовими частинами: А0284 (Львів), А1126 (Гвардійське), А0224 (Миколаїв), А0281 (Житомир).

Раніше, 31-го березня, була відправлена ??перша партія матеріальної допомоги на 9 147 грн. для ВЧ №3189 (Одеса).

Як повідомили в МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього», на цьому тижні до спільного проекту підключилася термінальна мережа «24nonStop». Кошти, зібрані цією системою, також будуть надходити на спільний рахунок проекту.

Крім того, у найближчі дні на 3-х станціях радіогрупи UMH стартує масштабний інформаційний марафон на підтримку проекту.


Проект «Оборона України» – це програма підтримки Збройних сил України, яка стартувала 21.03.14 р. Всі кошти, що надходять у рамках даної програми, зараховуються на спеціальний окремий рахунок і витрачаються для придбання товарів першої необхідності для військових частин та Управління забезпечення тилу ЗСУ.

Нагадуємо, благодійні внески на користь української армії можна внести у будь-якому з 4700 терміналів «Банк24 Національний кредит» по всій Україні. Кнопка «Оборона України» розміщена на головних екранах усіх терміналів. Мінімальна сума внеску – 1 гривня, максимальна – не обмежена. Допускається можливість направлення на благодійний внесок здачі від оплати користувачем основних послуг.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: