Оновлено інтерфейс клієнт-банку

13.03.2014

Стала доступною нова версія системи дистанційного керування рахунками «БНК Клієнт-Банк» для Windows OS. Зміни стосуються зовнішнього вигляду програмного комплексу – інтерфейс став більш сучасним та зручним.

«Банк Національний кредит» приділяє значну увагу комфорту клієнтів не лише у своїх відділеннях, але й при дистанційному обслуговуванні. Паралельно з розширенням асортименту програмних рішень (клієнт-банк для Windows, Mac OS, Android, iOS та web-версія системи), спеціалісти фінустанови постійно працюють над їхнім удосконаленням.

Цього разу клієнтам Банку надано можливість оцінити переваги принципово нового, більш сучасного меню, яке дозволяє значно розширити робочу область, помітно спростити використання  клієнт-банку, зробити його більш комфортним та приємним. Також при бажанні можна повернутися до попереднього варіанту оформлення КБ (відео-інструкція).

Пропонуємо ознайомитись із функціональними можливостями системи «БНК Клієнт-Банк», а також завантажити потрібну версію програмного комплексу на банківському сайті.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: