Картки Priority Pass для доступу до VIP-залів аеропортів від «Банку Національний кредит»

28.02.2014

Картки Priority Pass для доступу до VIP-залів аеропортів від Банку Національний кредитПАТ «Банк Національний кредит» розпочав випуск членських карток по програмі пріоритетного доступу до більш як 600 VIP-залів аеропортів (зали бізнес-класу у понад 100 країнах по всьому світу). На сьогоднішній день кількість емітованих Банком карток Priority Pass у пакетах Приватного банкінгу вже перевищила 150 шт. і постійно зростає.

Учасникам програми Priority Pass доступні VIP-зали аеропортів (Airport lounge), незалежно від авіакомпанії, послугами якої вони користуються, та класу придбаного авіаквитка. Зали підвищеного комфорту захищають власників членської картки від стресів, викликаних відміною чи перенесенням рейсу, та забезпечують гостей всім необхідним для роботи та відпочинку поза межами переповнених терміналів загального користування:

  • спокійна атмосфера для вас і ваших гостей;
  • доступ до мережі Інтернет та місця для переговорів;
  • безкоштовні прохолодні напої і закуски;
  • прекрасна інфраструктура для роботи і відпочинку та багато іншого.

Так, це маленькі радості. Але вони дуже важливі в умовах постійної нестачі часу та навколишньої метушні. Подорожуючи, оточіть себе максимальним комфортом! 


Priority Pass – це найбільша у світі незалежна програма доступу до VIP-залів аеропортів. Власник членської картки одержує можливість відвідувати будь-які зали бізнес-класу з переліку за єдиним тарифом – 30 USD. Кошти списуються з банківської картки ПАТ «Банк Національний кредит».

За допомогою онлайн інструменту Find your Lounge можна з легкістю знайти зали бізнес-класу, включені до програми. До речі, в Україні власники картки Priority Pass можуть скористатися нею в наступних міжнародних аеропортах: «Бориспіль», «Київ» та «Харків».

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: