Видано перший кредит за спільною програмою «Банку Національний кредит» та НУФ

22.01.2014

Видано перший кредит за спільною програмою Банку Національний кредит та НУФ21 січня ПАТ «Банк Національний кредит» здійснив видачу першого кредиту в рамках співпраці з Німецько-Українським фондом (НУФ). Позика на три роки обсягом 1 млн. грн. надана криворізькому підприємству, що спеціалізується на будівництві та виготовленні металопластикових вікон. За рахунок залучених на вигідних умовах коштів буде придбано нове виробниче обладнання.

Нагадаємо, що у грудні «Банк Національний кредит» затвердив процентні ставки по даній програмі пільгового кредитування представників МСБ. І ось тепер співпраця набула реальних обрисів: фінустанова вже надає кредити на більш сприятливих, у порівнянні зі стандартними, умовах – від 19,5% річних у гривні та від 9,5% річних у євро.

Банк пропонує позики за програмою мікрокредитування – найбільшого за обсягами проекту Фонду з мінімальними обмеженнями для малих та середніх підприємств (ММСП). За умовами діючої програми надаються кредити у національній валюті або ж євро обсягом до 250.000€ і строком до 5 років. Цільова аудиторія – фізичні особи-підприємці, мікро-, малі та середні підприємства, що працюють у сферах виробництва, послуг, сільського господарства, торгівлі.

Довідка

Засновниками Німецько-Українського фонду, який працює з 1999 р., є:
  • Німецький державний банк KfW («Kreditanstalt fur Wiederaufbau» – «Кредитна установа з відновлення»);
  • Національний банк України;
  • Уряд України в особі Міністерства фінансів.

Діяльність НУФ згідно з Положенням ведеться за принципом фінансової установи «другого рівня», згідно з яким фінансово-кредитна підтримка малих і середніх підприємств здійснюється не безпосередньо, а через банки-партнери, які відповідають умовам і критеріям НУФ. Головною метою діяльності Фонду є посилення конкурентоспроможності приватних малих і середніх підприємств України шляхом надання їм через українські банки-партнери кредитів, ставка за якими нижча ринкової.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: