Конотопське відділення ПАТ «Банк Національний кредит» розпочало роботу

21.01.2014

 

Відтепер Банк представлений у Конотопі – розвинутому промисловому центрі та важливому залізничному вузлі. Це вже друге представництво «Національного кредиту» на Сумщині та 53-є відділення БАНКУ ПРИЄМНИХ ЕМОЦІЙ взагалі.

Конотопське відділення Банку Національний кредит

До послуг жителів міста фінансова установа, що стабільно демонструє стрімке зростання, постійно розширює продуктову лінійку та невпинно працює над підвищенням якості обслуговування клієнтів.

Минулого року «Банк Національний кредит» презентував споживчі кредити та кредитні картки з прозорими умовами, продовжив роботу над впровадженням новітніх технологій в області дистанційного обслуговування клієнтів. Також фінансова установа налагодила співпрацю з Німецько-Українським фондом (НУФ), увійшовши до групи з дев’яти українських банків, які пропонують кредити на пільгових умовах представникам малого та середнього бізнесу.

Варто відзначити й соціальні проекти «Банку Національний кредит»: це і підтримка ряду спортивних заходів (у тому числі – 4-й Київський Міжнародний марафон та Kiev Triathlon Cup), і допомога онкохворим дітям в рамках програми «Діти проти раку».

Протягом 2013 року було відкрито 9 нових відділень Банку. Розширення регіональної мережі продовжиться й цього року.

До речі, на перших відвідувачів Конотопського відділення очікують приємні бонуси у вигляді +0,5% до стандартних депозитних ставок, а також безкоштовне відкриття та обслуговування поточних рахунків.

Поспішайте: просторе відділення «Банку Національний кредит» за адресою вул. Лазаревського, 6-а вже до ваших послуг (контактні телефони – (05447) 6-55-05, (05447) 6-22-55)!

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: