Нові продукти Банку по гарантійним операціям

02.01.2014

З 1-го січня ПАТ «Банк Національний кредит» пропонує клієнтам два актуальні продукти – ліміт банківських гарантій, а також банківські гарантії турагентам і туроператорам.

Ліміт банківських гарантій – продукт, який дає можливість підписати з Банком договір про відкриття відновлювальної гарантійної лінії, що дозволяє клієнту дуже швидко отримувати гарантії в рамках ліміту.

Пропозиція актуальна для учасників торгів, так як, по-перше, не потрібно щоразу готувати повний пакет документів для отримання гарантії, а по-друге, немає втрати часу на узгодження операції в Банку, адже ліміт раніше вже затверджений.

Банківські гарантії турагентам і туроператорам. Згідно із Законом України «Про туризм», кожен турагент/туроператор зобов’язаний мати банківську гарантію, яка слугує підтвердженням платоспроможності.

Банківські гарантії учасникам туристичного бізнесу «Національний кредит» готовий надавати під будь-який вид забезпечення: порука директора, власника/ів та інше забезпечення (для турагентів); страхування фінансових ризиків, застава, іпотека, грошове покриття або депозит (для туроператорів).


За більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого відділення «Банку Національний кредит».

 

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: