Реєстрація на Харківський міжнародний марафон у терміналах «Банк24 Національний кредит»

16.12.2013

Реєстрація на Харківський міжнародний марафон у терміналах Банк24 Національний кредит

У терміналах «Банк24 Національний кредит» реалізовано можливість сплати стартового внеску для участі в Харківському міжнародному марафоні, що відбудеться 12 квітня 2014 р. До послуг бажаючих зареєструватися розгалужена термінальна мережа Банку – понад 3500 ПТКС по всій Україні.

Для реєстрації необхідно в меню терміналу перейти до розділу «Інше» та обрати пункт з логотипом Харківського міжнародного марафону (детальна інструкція на офіційному сайті заходу). Підтвердженням успішного виконання операції є виданий автоматом самообслуговування чек.

У терміналі без жодної комісії можна здійснити стартовий внесок для участі в наступних забігах:

  • марафонська дистанція – 200 грн.;
  • напівмарафон – 128 грн.;
  • 10 км – 60 грн.;
  • 5 км – 40 грн.

Харківський міжнародний марафон відбудеться 12 квітня наступного року за ініціативи Геннадія Кернеса (мер Харкова) та Андрія Оністрата (Голова Спостережної ради ПАТ «Банк Національний кредит»). Очікується, що центральними вулицями міста пробіжать тисячі учасників з різних куточків світу. У Харкові подібний спортивний захід такого масштабу відбудеться вперше.

Нагадаємо, що у квітні 2013 року у столиці за підтримки «Банку Національний кредит» відбувся Київський міжнародний марафон, в якому взяли участь близько 2000 атлетів із 40 держав.


Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: