Кредитка «Чесна картка» від «Банку Національний кредит»

16.10.2013

Банк представив черговий продукт для осіб, що потребують кредитних коштів – кредитну картку. Для клієнтів на вибір доступна миттєва «Чесна картка» двох типів: Maestro або ж MC Debit.

Кредитка Чесна картка від Банку Національний кредитПеревагою кредитки від «Банку Національний кредит» є прозора цінова політика – відсутні приховані комісії у будь-якій формі. Сплачувати проценти по кредиту необхідно лише у випадку його використання і тільки за фактично використану суму. Крім того, держателям нового продукту надається можливість здійснювати погашення кредиту в розгалуженій мережі платіжних терміналів «Банк24 Національний кредит», а це – понад 3000 ПТКС по всій Україні. Допускається дострокове погашення без додаткових комісій та штрафних санкцій.

Сума кредиту може становити від 500 до 30000 грн. А якщо існуючий клієнт Банку звертається за кредитом, що не перевищує 3-х його середньомісячних доходів, рішення про виділення коштів приймається протягом кількох хвилин.

Беззаставний кредит надається особам від 22 до 65 років шляхом встановлення відновлюваної кредитної лінії (овердрафту) на картковий рахунок строком 1, а у найближчий час – і 2 роки. Процентна ставка становить 48% у національній валюті та нараховується лише на заборгованість, що виникає в результаті виконання операцій у торгівельно-сервісній мережі або ж при знятті готівки.

Що важливо, клієнтам надається пільговий період (30 днів), протягом якого погашення заборгованості виконується по зниженій процентній ставці в 0,001% річних. Як результат, користування кредитом при вчасному погашенні обійдеться клієнту в символічну суму. Лише при знятті кредитних коштів у касах Банку, а також у будь-яких банкоматах по всьому світу передбачена єдина комісія – 4% від суми операції + 5 грн.

Комісія за обслуговування карткового рахунку, інші додаткові комісії та обов’язкові страхові платежі за користування кредитною карткою «Чесна картка» відсутні.


Більш детальну інформацію можна отримати у найближчому відділенні ПАТ «Банк Національний кредит» або ж за телефонами менеджерів (044 500-06-85, 044 500-06-86) чи Call-центру (0 800 602 602).

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: