Картка для спортсменів «Premium sport club»

04.10.2013

ПАТ «Банк Національний кредит» готовий запропонувати титулованим спортсменам та особам, що мають безпосереднє відношення до професійного спорту, спеціальний картковий продукт – картку для спортсменів «Premium sport club».

Картка для спортсменів Premium sport clubОдна із переваг картки – знижки у спеціалізованих спортивних магазинах, які вже найближчим часом стануть доступними для держателів карток «Premium sport club». Також особливістю нового карткового продукту є унікальний тематичний дизайн, можливість відкриття овердрафту, депозитний бонус +1% річних до базової процентної ставки за депозитом «Стандартний» у національній валюті та спеціальні, більш вигідні, тарифи.

Зокрема, передбачене безкоштовне оформлення основної картки Debit MC з можливістю нетарифікованої видачі додаткових карток (MC Standard, Debit MC, Maestro).

Поповнити картку можна безкоштовно у відділеннях «Банку Національний кредит» або ж у мережі платіжних терміналів «Банк24 Національний кредит» (комісія – 1%).

Зняття готівки у банкоматах «Національного кредиту» не тарифікується, безкоштовними також є і щомісячні дві операції зі зняття коштів у будь-якому іншому банкоматі на території України (для карток Debit MC). 

Крім того, на суму залишку на картковому рахунку нараховується процентна ставка у розмірі 7%, а при використанні картки для розрахунків у торгівельних мережах та мережі Інтернет передбачений гарантований бонус – Cash Back.


За додатковою інформацією звертайтеся до відділень Банку або в Управління платіжних карток за тел.: +38 (044) 238-61-44.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: