Банк “Національний кредит” вручив призи переможцям хакатону енергетичних інновацій TeslaCamp

09.09.2013

23-25 серпня в селі Осещина Київської області відбувся перший хакатон енергетичних інновацій TeslaCamp. Це подія на відкритому повітрі, що присвячена інноваціям в сфері відновлювальних джерел енергії. В ній взяли  участь дослідники, екологи, програмісти, спеціалісти та ентузіасти відновлювальної енергетики. Банк “Національний кредит” став фінансовим партнером призового фонду заходу.

На TeslaCamp були представлені вітчизняні розробки, що мають на меті допомогти користувачам економити електроенергію та в цілому зробити побутове енергоспоживання більш ефективним, а громадян більш свідомими. Крім того, гості заходу мали змогу оцінити досвід великих західних компаній, що працюють у цьому напрямку. Зі своїми прикладами вдалих проектів та історіями успіху впровадження зелених технологій в життя виступили представники компаній: ActivSolar (Др. Йохан Хартер) та SolarFire (Урс Ріггенбах )

Банк “Національний кредит” фінансово підтримав цей гучний захід та нагородив переможця хакатону, яким став проект Ecois.Me.

Ecois.Me - це сервіс із потужною соціальною складовою, що завдяки методам гейміфікації навчатиме людей ставитись до планети дбайливіше. Люди зможуть встановлювати у своєму домі датчики споживання електроенергії, що постійно передають дані на веб-сервіс і таким чином з власного аккаунту контролювати споживання ресурсів у будь-який момент часу з комп’ютеру, планшету або телефону. За допомогою статистики  використання електроенергії, опалення, води можна відслідковувати витрати за ключовими параметрами.

За словами керівника команди Ecois.Me Івана Пасічника, ідея проекту виникла незадовго до самого хакатону, але злагоджені дії та командний дух стали запорукою виграшу. Тим більше, що сама ідея є інноваційною, простою у впровадженні та надасть можливість швидко і безболісно перейти на більш економний та екологічний режим споживання ресурсів.

files/!!BNK/images/7kemping6.jpg

Керівник відділу з управління розвитку та продажу банківських продуктів банку “Національний кредит” Борис Шаріпов зазначає, що енергозберігаючі проекти - не просто соціальна відповідальність, але і одне з головних стратегічних напрямків розвитку банку. «На даному етапі ми розробляємо банківський продукт, що буде пов'язаний з кредитуванням та фінансуванням таких проектів. На хакатоні TeslaCampбули представлені перспективні ідеї, що мають велике майбутнє. Тому, розуміючи важливість цього напрямку діяльності, банк “Національний кредит” готовий підтримати починання молодих розробників».

Окрім Ecois.Me, в рамках TeslaCamp були представлені інші технології,  які допоможуть Україні розвивати екологічно чисте життя.
Наприклад, проект Bobo(polarbearenergydisplay) - іграшковий білий ведмідь, що навчить дітей зберігати електроенергію у домі.  В залежності від інтенсивності використання електроенергії він змінює свій колір від білого до червоного. Червоний колір є сигналом, при якому діти мають вимикати зайві прилади і, таким чином, долучатись до захисту клімату та порятунку білих ведмедів, яким танення льодових шапок загрожує вимиранням.

Всі представлені під час хакатону TeslaCamp проекти є творчими розробками команд вітчизняних винахідників і заслуговують на підтримку соціально відповідальними компаніями, що зацікавлені у розвитку енергоефективних технологій в Україні. 

 

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: