On-line переказ коштів між картками «Банку Національний кредит»

15.08.2013

 

14 серпня запущено сервіс Card2Card можливість миттєвого та безкоштовного переказу коштів з картки на картку ПАТ «Банк Національний кредит» в режимі on-line.

Відтепер для переказу коштів між картками «Національного кредиту» не потрібно відвідувати відділення Банку, встановлювати додаткове програмне забезпечення чи телефонувати до Call-центру.

Як повідомив начальник Управління платіжних карток Сергій Чернов, достатньо з будь-якого пристрою, що має доступ до мережі Інтернет, відвідати сторінку нового сервісу – Card2Card. Увівши номери картки, з якої буде списана необхідна сума, та картки, на яку ці кошти миттєво будуть переказані, залишається лише вказати потрібну суму в національній валюті. Комісія за виконання операції відсутня!

Добовий ліміт по сумі переказу становить 3000 грн. (максимум 3 операції), чого цілком достатньо для більшості випадків термінового надсилання коштів рідним та близьким.

Розробник веб-інтерфейсу сервісу Курганський Сергій додав, що безпека операцій гарантується наступними рівнями захисту:

  • код підтвердження, необхідний для успішного виконання операції, надходить у вигляді SMS-повідомлення держателю картки, з якої виконується переказ коштів;
  • дані передаються по захищеному протоколу HTTPS – протоколу криптографічного захисту даних користувача в мережі Інтернет;
  • ресурс, на якому виконується транзакція, захищено від атак зловмисників цифровим сертифікатом GeoTrust (захист даних, що передаються від браузера користувача до сервера).

Сервіс Card2Card від «Банку Національний кредит» – безпечний, зручний, швидкий та безкоштовний спосіб передачі коштів між картками Банку!

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: