Розпочало роботу Черкаське відділення «Банку Національний кредит»

31.07.2013

 

26 липня відкрито відділення «Банку Національний кредит» у Черкасах (вул. Б.Вишневецького, 34). Черкаське представництво стало 4-им відділенням Банку, презентованим у 2013 році, та 48-им у регіональній мережі «Національного кредиту» загалом. Це перше відділення Банку з вивіскою в оновленому стилі.

Черкаське відділення Банку Національний кредит

Відтепер до послуг жителів Черкащини відділення Банку приємних емоцій в обласному центрі, Каневі та Гельмязові. Як повідомила директор Департаменту координації діяльності регіональних представництв Рогова Н.Г., із початком роботи Черкаського відділення розширення регіональної мережі Банку в поточному році не завершиться. До кінця 2013 р. року планується відкриття представництв у Севастополі, Білій Церкві, Кіровограді, Краматорську, Макіївці…

Нове відділення «Банку Національний кредит» вже традиційно пропонує першим відвідувачам додаткові бонуси до високодохідних вкладів (+0,5% до стандартних ставок: гривня – 19,5%, долар США – 9,5%, євро – 8,5%), безкоштовне відкриття та обслуговування поточних рахунків, цікаві кредитні продукти, обмін валют 19 найменувань за вигідними курсами, випуск зручних та надійних банківських карток, грошові перекази (MoneyGram, Western Union, Contact).

Висока якість обслуговування, швидке прийняття рішень та індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта – ті характерні риси «Національного кредиту», які вже найближчим часом зможуть оцінити черкащани, що оберуть відділення Банку своєю основною фінансовою установою.

Режим роботи відділення:
   понеділок-п’ятниця – 9:00-18:00, обідня перерва – 13:00-14:00. 
Контактний телефон:

   (0472) 59-02-14, (0472) 59-02-15.


ПАТ «Банк Національний кредит» за понад 17 років роботи довів, що якісний сервіс, вигідні тарифи та інновації є головними пріоритетами в діяльності фінансової установи. На сьогодні «Банк Національний кредит» це: розгалужена мережа із 48 відділень, понад 3000 платіжних терміналів «Банк24 Національний кредит», один із кращих клієнт-банків для всіх найбільш популярних програмних платформ (Windows, Mac OS, Android, Apple iOS). Минулий рік Банк завершив з прибутком у 12,6 млн. грн., збільшив кредитний портфель на 50%, а депозитний – майже на 60%, що дозволило увійти до ТОП-100 банків України за розміром активів (88-е місце за підсумками І кварталу 2013 р.).

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: