Налаштування регулярних платежів у системі «БНК Клієнт-Банк»

03.07.2013

У системі дистанційного керування рахунком «БНК Клієнт-Банк» (версія для ПК) стала доступною нова функція – можливість самостійного налаштування регулярних платежів всієї доступної на рахунку суми.

«Ми врахували численні звернення клієнтів, що користуються регулярними платежами Банку, з проханнями спростити налаштування сервісу та зробити його більш мобільним. Відтепер для підключення регулярних платежів всієї доступної суми (як разом із кредитним лімітом, так і без нього) не потрібно відвідувати відділення Банку та подавати відповідну заяву. Достатньо у будь-який зручний час скористатися клієнт-банком з вашого персонального комп’ютера та налаштувати виконання регулярних платежів самостійно», – прокоментував нововведення начальник Управління розвитку і продажу продуктів Борис Шаріпов.

За допомогою сервісу регулярних платежів від «Банку Національний кредит» можна автоматично здійснювати переказ всієї доступної суми з рахунку клієнта на будь-який інший рахунок. При цьому існує можливість виконання платежів як щомісячно, так і щоденно.

Новий функціонал стане в нагоді у випадках, коли потрібно:
  • налаштувати періодичний переказ всієї нарахованої заробітної плати (або ж інших грошових надходжень) на власний депозитний рахунок;
  • перераховувати на депозитний або ж картковий рахунок всієї суми, що регулярно надходить з-за кордону;
  • регулярно перераховувати кошти на рахунок в іншому банку, використовуючи рахунок в «Банку Національний кредит» в якості транзитного.

ПАТ «Банк Національний кредит» пропонує один із кращих клієнт-банків для всіх найбільш популярних програмних платформ: Windows, Mac OS, Android, Apple iOS. Використання системи «БНК Клієнт-Банк» надає клієнту оперативний доступ до власних фінансових ресурсів, можливість ведення фінансових справ у будь-який зручний час без необхідності відвідування відділення Банку.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: