Кредити на придбання обладнання від «Банку Національний кредит»

14.06.2013

 

З 14 червня для суб’єктів господарювання стали доступними умови кредитного продукту Банку – кредит на придбання нового обладнання та обладнання, що вже перебувало у використанні (не більше 3 років). Позика надається під 24% річних у національній валюті, необхідний початковий внесок складає від 35% вартості обладнання. Строк кредитування залежить від виду обладнання та платоспроможності Позичальника.

Кредитні кошти можуть бути використані для: модернізації виробництва (заміна старого обладнання), збільшення виробничих потужностей (купівля додаткового устаткування, аналогічного до вже наявного), підвищення продуктивності виробництва (придбання більш ефективного обладнання).

Кредити на купівлю виробничого, торгівельного та інших видів обладнання пропонуються юридичним особам під заставу як самого об’єкту кредитування, так і під альтернативне забезпечення (рухоме та нерухоме майно). Валюта кредитування – гривня, але в індивідуальному порядку можливим є надання коштів у доларах США або ж євро. Мінімальна вартість одиниці устаткування має становити не менше 10 000 грн.

«Прості та прозорі умови кредитування, а також індивідуальний підхід до розгляду кожної кредитної заявки – характерні особливості продукту «Банку Національний кредит», який здатен допомогти суб’єктам господарювання вивести виробництво своєї продукції на новий рівень», – повідомив начальник Відділу технології та створення продуктів Управління розвитку і продажу продуктів Станіслав Рапач.

Більш детальну інформацію про кредити на придбання обладнання можна отримати у найближчому відділенні ПАТ «Банк Національний кредит» або ж за телефонами (044) 500 0685, (044) 500 0686.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: