Відкрито відділення Банку у м. Кременчук

13.06.2013

11 червня розпочало свою роботу Кременчуцьке відділення «Банку Національний кредит», розташоване за адресою: м. Кременчук, вул. Леніна, 3. Відтепер для жителів міста відкриті двері банку, що відзначається високою якістю обслуговування, швидкістю прийняття рішень та індивідуальним підходом до кожного клієнта.

відкрито відділення Банку Національний кредит у Кременчуці

Як повідомила директор Департаменту координації діяльності регіональних представництв Рогова Н.Г., відділення у Кременчуку, одному із найбільш густонаселених та промислово розвинених міст України, стало вже 46-м представництвом Банку загалом та другим у Полтавській області зокрема. Розширення регіональної мережі «Банку Національний кредит» триває: до кінця року планується відкриття ще 14 відділень – у Севастополі, Полтаві, Черкасах, Білій Церкві, Кіровограді, Краматорську, Макіївці…

Зручне розташування фінансової установи та широкий спектр банківських послуг, які пропонує клієнтам нове відділення, автоматично робить його привабливим як для фізичних, так і юридичних осіб. Зокрема, у Кременчуцькому відділенні є можливість розмістити кошти на надійному та високодохідному депозитному вкладі (до 19% річних у національній валюті, до 10% у доларах США та до 8,5% у євро), взяти кредит, виконати обмін валют за вигідним курсом (19 найменувань), оформити зручну платіжну картку з високим ступенем захисту, скористатися послугами грошових переказів та багато іншого.

Режим роботи відділення – понеділок-п’ятниця: 9:00-18:00, обідня перерва: 13:00-14:00.
Контактний телефон: (05366) 3-51-50.

ПАТ «Банк Національний кредит» за понад 17 років роботи довів, що якісний сервіс, вигідні тарифи та інновації є головними пріоритетами в діяльності фінансової установи. На сьогодні «Банк Національний кредит» це: розгалужена мережа із 46 відділень, понад 2600 платіжних терміналів «Банк24 Національний кредит», один із кращих клієнт-банків для всіх найбільш популярних програмних платформ (Windows, Mac OS, Android, Apple iOS). Минулий рік Банк завершив з прибутком у 12,6 млн. грн., збільшив кредитний портфель на 50%, а депозитний – майже на 60%, що дозволило увійти до ТОП-100 банків України за розміром активів.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: