Поспішайте: завершується акція «Банк Національний кредит» відкриває Вам світ»!

06.06.2013

 

30 червня – останній день проведення спільної акції «Банку Національний кредит» та туроператора «Animar-Україна», в рамках якої клієнтам Банку надаються знижки на послуги туристичного оператора.

Поспішайте: завершується акція «Банк Національний кредит» відкриває Вам світ»!

Згідно з умовами акції клієнти Банку, які розміщують або переоформлюють депозитний вклад на суму від 2000 грн. (або еквівалент у доларах США чи євро) строком від 3 місяців, отримують подарунковий сертифікат. Сертифікат дає право на придбання будь-якого туру тривалістю від 7 днів у туристичному агентстві «Animar-Україна» зі знижкою 100 євро.

Крім того, учасникам акції надається право на оформлення пластикової іменної картки «Банку Національний кредит» класу MC Standard (CHIP) строком на 1 або 2 роки зі знижкою у 50%.

Часу до завершення акції все менше, а кількість подарункових сертифікатів обмежена – поспішайте отримати приємні емоції від помітного скорочення витрат на відпочинок та примноження Ваших коштів на банківському вкладі!

Територія проведення акції:
відділення ПАТ «Банк Національний кредит» у м. Києві – вул. Тургенєвська, 52/58; вул. Саксаганського, 120; вул. Ярославська, 57.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: