Безпеку карток «Банку Національний кредит» підвищено

06.06.2013

 

На початку червня введено черговий ступінь захисту карток Банку – автоматичні SMS для тримачів тих карток, по яким протягом місяця були виконані операції в 5 і більше різних банкоматах. Повідомлення, що надсилаються безкоштовно, містять нагадування про доцільність регулярної зміни ПІН-коду картки.

«Користуючись карткою без чіпу, особливо для зняття готівки, є вірогідність її компрометації. Адже при введенні ПІН-коду в банкоматі існує ризик зчитування даних картки та ПІН-коду через встановлене зловмисниками стороннє обладнання. Тому ми рекомендуємо користуватися карткою з мікрочіпом. Якщо клієнт все ж обрав картку з магнітною стрічкою та постійно використовує її для отримання готівки, необхідно час від часу змінювати ПІН-код. Саме тому й було прийнято рішення про необхідність відповідного інформування наших клієнтів» – повідомив начальник Управління платіжних карток Чернов Сергій.

Звертаємо увагу, що змінювати ПІН-код потрібно виключно у безпечному банкоматі – на території банківського відділення або ж у випадку наявності цілодобової охорони АТМ. 

 


Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: