Свято для дітей з Київської обласної лікарні

03.06.2013

Свято для дітей з Київської обласної лікарні!У День захисту дітей, 01.06.13 р., представники МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» спільно з «Банком Національний кредит» провели урок веселої науки для дітей з відділення онкогематології Київської обласної лікарні. На святі були присутні не всі діти відділення, оскільки більшість у цей день заступили на курс хіміотерапії. Протягом години діти виконували хімічні й фізичні досліди, дізналися секрети виробництва штучної червоної ікри, створили справжні хмари і туман, постріляли з саморобної гармати та отримали дипломи магістрів веселих наук. Свято для дітей мало не лише розважальний, але й пізнавальний характер. Наочні досліди продемонстрували кілька ключових правил фізики та хімії з курсу середньої школи. У рамках програми «Діти проти Раку», що реалізується МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього», щотижня закуповуються необхідні дорогі медикаменти для лікування онкохворих дітей по всій території України!

«Роблячи внесок у боротьбу з дитячою онкологією в Україні, ми робимо внесок у майбутнє! Медикаментозна допомога в рамках програми «Діти проти Раку» – це дорогі медикаменти, які передаються нашими партнерами в якості цільової благодійної допомоги безпосередньо до рук батьків хворих дітей!».

/Голова Правління «Банку Національний кредит» – Ігор Клименко/

Свято для дітей з Київської обласної лікарні!

У рамках програми «Діти проти Раку» у 2012 році 12 дітей отримали медикаментозну та фінансову допомогу для лікування онкології, в 2013 році вже 21 дитина отримала дорогі медикаменти, проведено 2 свята для дітей у відділенні онкогематології КОЛ. Фонд і Банк розвивають співробітництво для ще більш ефективної боротьби з дитячою онкологією! Найближчим часом ми плануємо на системному рівні проводити свята в ігрових кімнатах відділень дитячої онкології по всій території України.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: