Підвищено добові ліміти на проведення операцій з платіжними картками Банку

22.05.2013

 

З 22-го травня вводяться нові, підвищені добові ліміти на операції зняття готівкових коштів у банкоматах та через банківські каси, а також здійснення розрахунків у торгівельних мережах за допомогою платіжних карток «Банку Національний кредит». Користуватися картками Банку відтепер стало ще зручніше, адже необхідність звернень до контакт-центру з метою отримання доступу до більшої суми на картковому рахунку протягом доби мінімізована.

За словами начальника Управління платіжних карток Сергія Чернова, підвищені добові ліміти – це не лише бажання підвищити комфорт і, відповідно, лояльність клієнтів. Насправді, це виважений крок. Підвищення добових лімітів, як додаткового інструменту захисту від несанкціонованих операцій, стало можливим завдяки забезпеченню карток «Банку Національний Кредит» високими та сучасними ступенями захисту: продумана політика безпеки, наявність карток з чіпом, обов’язкова перевірка CVC2-коду, захист карток в Інтернеті технологією 3D Secure, простота підключення до SMS- інформування, налагоджена система моніторингу операцій з картками, детальне інформування клієнтів про базові принципи безпеки, співпраця з асоціацією ЄМА та багато інших заходів.

Стандартні налаштування авторизації за платіжними картками Банку та добові ліміти на проведення операцій можна дізнатись при оформленні картки або звернувшись до Контактного центру Банку.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: