Здача виручки у терміналах «Банк24 Національний кредит»

14.05.2013

У травні 2013 р. у терміналах «Банк24 Національний кредит» став доступним новий сервіс, що стане в нагоді юридичним особам та фізичним особам-підприємцям, які цінують свій час – «БНК здача виручки».

Відтепер для внесення коштів на поточний рахунок юридичним особам та фізичним особам-підприємцям не потрібно витрачати час на відвідування банківських відділень та ймовірні черги... Достатньо скористатися одним із понад двох тисяч платіжних терміналів ПАТ «Банк Національний кредит», що розташовані у найбільш зручних для клієнтів місцях.

Операція здачі виручки займе всього кілька хвилин. Прийом готівки для подальшого зарахування на поточний рахунок в «Банку Національний кредит» відбувається наступним чином: клієнт вводить свої П.І.Б. та номер поточного рахунку. Зарахування коштів здійснюється день у день, якщо внесення готівки виконується в робочий день до 17.00, або на наступний, – якщо клієнт скористався терміналом у неробочий день або ж після 17.00.

Комісія за використання сервісу – згідно діючих тарифів на послуги з розрахунково-касового обслуговування юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

термінал Банк24 Національний кредитРазом із активним розширенням термінальної мережі (на сьогоднішній день – понад 2600 ПТКС, що працюють під брендом «Банк24 Національний кредит» по всій Україні) продовжує зростати і кількість доступних для оплати з їхнім використанням сервісів. Завдяки укладеним останнім часом угодам, до послуг клієнтів – вже більш як 500 найрізноманітніших сервісів.

За допомогою терміналів «Банк24 Національний кредит» можна здійснити комунальні платежі (Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Одеса, Херсон, Запоріжжя, Маріуполь, Макіївка…), придбати квитки (кінотеатри та дельфінарії Києва, Одеси, Донецька, Тернополя…), виконати банківські операції (поповнення карткових рахунків та оплата кредитів багатьох банків), оплатити послуги з надання доступу до мережі Інтернет, телебачення та мобільного зв’язку, внести кошти на рахунок он-лайн ігор, зробити благодійний внесок та багато інших сервісів.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: