Квитки на Міжнародний фестиваль «Київська Русь XIII-XIV ст.» у терміналах «Банк24 Національний кредит»

13.05.2013

17-19 травня у «Парку Київська Русь» пройде Міжнародний фестиваль «Київська Русь XIII-XIV ст.», присвячений 1025-річчю Хрещення Русі та 1150-річчю створення слов'янської абетки. Квитки можна придбати у терміналах «Банку Національний кредит». Роздрукований чек з банківського терміналу є вхідним квитком до «Парку Київська Русь».

Квитки на Міжнародний фестиваль «Київська Русь XIII-XIV ст.» у терміналах «Банк24 Національний кредит»

Більше 300 учасників клубів історичної реконструкції з України, Росії, Білорусі відтворять реальні середньовічні битви, культуру, побут, ремесла цієї історичної епохи. У програмі – масові битви (міжусобні війни, боротьба русичів проти Орди), яскраві театралізовані вистави, турнір витязів, виступи кінно-трюкового театру, а також середньовічна музика від ансамблю «Rokash» (Білорусь).

Крім того, гості зможуть відвідати табір реконструкторів і взяти участь у майстер-класах з давніх ремесел і в середньовічних богатирських забавах. Увечері на відвідувачів чекають театралізована композиція про вторгнення ординців на Русь, нічна масова битва воїнів, яскраве вогняне шоу та святковий феєрверк.

Квитки на захід швидко та зручно можна придбати у терміналах «Банк24 Національний кредит». Термінальна мережа ПАТ «Банк Національний кредит» на сьогодні включає більше 2700 платіжних терміналів, з яких у Києві та Київській області – понад 700. Крім того, квитки можна придбати у касах Банку, а це – 45 відділень. Таким чином, квиток на турнір Ви зможете придбати практично у кожному регіоні України.

«Парк Київська Русь» розташований у с. Копачів Обухівського р-ну Київської області. Дістатися можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.

Вартість вхідного квитка – 100 грн., для пенсіонерів – 50 грн., діти дошкільного та шкільного віку відвідують Парк безкоштовно.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: