Завершився 4-й «Банк Національний кредит Київський міжнародний марафон»

29.04.2013

28 квітня у Києві відбувся черговий, вже четвертий, Київський міжнародний марафон. У ролі титульного спонсора спортивного свята виступив ПАТ «Банк Національний кредит».

О дев’ятій годині ранку на Михайлівській площі у столиці розпочався забіг на марафонську дистанцію – 42 км 195 м, який став центральною подією програми 4-го Київського міжнародного марафону. Цього року у змаганнях взяла участь рекордна кількість атлетів – близько 2000 спортсменів, що представляли 40 країн світу. Крім того, відбулися забіги на 5, 10 км, естафета та дитячий забіг на 500 м.

Перемогу на марафонській дистанції з результатом 2:19:17 здобув донеччанин Андрій Наумов. Срібним призером став Віктор Стародубцев, а почесне третє місце зайняв спортсмен із Кенії Вінсент Кіпчірчір.

Активну участь у змаганнях взяли і співробітники «Банку Національний кредит». Так, банківська команда на чолі з Головою Спостережної ради фінустанови Андрієм Оністратом зайняла восьме місце в естафеті серед 44 колективів-учасників. Високі результати продемонстрували також і представники Банку в індивідуальних заліках.

Безпеку учасників та глядачів заходу, що проходив центральними вулицями міста, охороняли співробітники міліції, військовослужбовці внутрішніх військ МВС України, дві вибухотехнічні групи, співробітники ДАІ.

Підтримка Київського міжнародного марафону стала черговим кроком «Банку Національний кредит» у напрямку пропагування здорового образу життя в Україні, що є одним із основних пунктів програми соціальної відповідальності Банку.