Квитки на турнір «Кінний лучник Древнього Києва» у терміналах «Банк24 Національний кредит»

16.04.2013

 

Квитки на турнір «Кінний лучник Древнього Києва» у терміналах Банк24 Національний кредит

19-21 квітня у «Парку Київська Русь» (с. Копачів, Обухівський р-н) відбудеться Міжнародний турнір з верхової стрільби з лука «Кінний лучник Древнього Києва». Квитки можна придбати у терміналах «Банку Національний кредит».

Ви збираєтесь їхати великою компанією чи берете з собою дітей? Придбайте квитки заздалегідь! Роздрукований чек з банківського терміналу є вхідним квитком до «Парку Київська Русь».

Термінальна мережа ПАТ «Банк Національний кредит» на сьогодні включає більш як 2500 платіжних терміналів, з яких у Києві та Київській області – понад 700. Крім того, квитки можна придбати у касах Банку, а це – 45 відділень. Отож, квиток на турнір Ви зможете придбати практично у кожному регіоні нашої країни.


Безпрецедентна подія сезону 2013 р. «Парку Київська Русь».

Новий Стародавній Київ збере кращих майстрів і любителів верхової їзди та стрільби з історичного лука з різних країн. Всі учасники будуть одягнені в історичні костюми і стрілятимуть з достовірно реконструйованих луків. Окремі номінації чемпіонату – «Нічний кінний стрілець», «Приз глядацьких симпатій», «Кращий костюмований кінний стрілець». У вечірній програмі: виступи музичних колективів, вогняне шоу та святковий феєрверк.

Детальніша інформація

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: