В «Національному кредиті» випускний

28.03.2013

5 серпня 2011 «Банк Національний кредит» відзначив невелике свято: 10 талановитих студентів успішно завершили програму стажування.

У липні 2011 року колектив головного офісу «Банку Національний кредит» поповнився десятьма молодими працівниками. Студенти Київського Національного Економічного Університету, що успішно закінчили другий навчальний курс, прийшли в банк для проходження стажування. Їх відібрали з 90 студентів КНЕУ, що прослухали в 2010-2011 році курс «Банківська справа».

Протягом місяця кожен із запрошених мав можливість спробувати себе в 4 різних напрямках банківської справи: казначейство, департамент ризиків, фінансово-економічне управління, а також в клієнтському блоці. За підсумками практики керівники виставили оцінки кожному зі студентів. Втім, які б суворі не були судді, всі отримали оцінку «відмінно».

Цій обставині особливо зрадів Андрій Оністрат, який і запросив їх пройти стажування в «Банку Національний кредит»: «Мені дуже радісно бачити тут кращих з кращих. Я вітаю вас з тим, що ви змогли це довести не тільки мені, але і керівникам різних напрямів », - сказав він, нагороджуючи студентів.

Кожен студент був нагороджений іменною банківською картою, на яку була нарахована їх перша винагорода. А самі карти були емітовані, як кадровому резерву банку.

Відзначаючи досягнення студентів, Член Наглядової ради ПАТ «Банк Національний кредит» Світлана Бойко особливу увагу акцентувала на тому, що виховання молодих талановитих кадрів є однією з частин плану стратегічного розвитку.

В Національному кредиті випускний

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: