Оновлені умови по депозитам «Банку Національний кредит»

28.03.2013

 

 

З 27 липня набувають чинності підвищені процентні ставки за двома вкладами Банку – «Прагматичний» та «Мультивалютний».

Відтепер на вкладників, які оформляють договір на відкриття депозиту «Прагматичний» для фізичних осіб, фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб, чекають нові, більш привабливі умови. Зокрема, термін дії вкладу підвищено до 24 місяців разом зі зростанням максимальної процентної ставки по вкладу до 21% у національній валюті, а також запроваджено можливість відкриття вкладу у доларах США – ставка сягає 10% річних. Перевага вкладу полягає в тому, що у випадку бажання клієнта достроково розірвати депозитний договір більша частина нарахованих процентів за період фактичного розміщення коштів буде збережена. Вклад розділений на кілька періодів, протягом яких нараховується диференційована відсоткова ставка, це й дозволяє вкладнику отримувати гарантований процентний дохід, навіть у випадку дострокового вилучення депозиту.

Крім того, зміни торкнулися й депозиту «Мультивалютний» для фізичних осіб терміном на 1 рік. За вкладом діють наступні умови: 16,5% річних у національній валюті, 8% у доларах США, 7% у євро та 2% у швейцарських франках та британських фунтах. Вклад призначений для осіб, які бажають мінімізувати ризики від коливань валютних курсів.

Детальнішу інформацію про діючі програми та акції Ви можете отримати у Вашого фінансового консультанта за тел. (044) 484-18-63 або в найближчому відділенні ПАТ «Банк Національний кредит».

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: