«Банк Національний кредит» пропонує пакет колективного обслуговування фізичних осіб «Сім’я»

28.03.2013

У червні 2012 р. спеціалістами ПАТ «Банк Національний кредит» розроблено та введено в дію унікальну на ринку банківських послуг України пропозицію – пакет колективного обслуговування фізичних осіб «Сім’я», який відрізняється низькими тарифами. Так, при безкоштовному випуску до 6 карт вартість обслуговування пакету складе всього 10 грн. на місяць або ж, заплативши одноразово 79 грн. за випуск карт, Ви користуєтеся перевагами продукту безкоштовно.

Даний продукт, у першу чергу, стане в нагоді сім’ям з дітьми від 14 років та виконуватиме для батьків роль надійного помічника у фінансових справах родини. В рамках пакету відкривається картковий рахунок фізичної особи і до нього випускається основна та до 5 додаткових пластикових карток безкоштовно (всі картки мають клас не нижче Standard, тобто дозволяють здійснювати покупки в мережі Інтернет, ними можна розраховуватися за кордоном).

Пакет «Сім’я» поєднує у собі найбільш затребувані банківські послуги: відкриття карткового, поточного та депозитного рахунків, використання системи дистанційного керування рахунками «БНК Клієнт-Банк», послуги поповнення карткових рахунків з використанням платіжних терміналів «Банку Національний кредит», сервіс «Власний кабінет».

Пакет дозволяє з легкістю керувати всіма картками родини та отримувати інформацію про транзакції за допомогою SMS-повідомлень. До переваг пропозиції можна віднести доступність коштів водночас для всіх членів сім’ї завдяки використанню додаткових карток.

Більш детальну інформацію по продукту Ви можете отримати на банківському сайті або в найближчому відділенні ПАТ «Банк Національний кредит».

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: