«Банк Національний кредит» підвищує ставки по депозитних вкладам

28.03.2013

 

З 1 червня вступають у дію нові, підвищені, процентні ставки по депозитах від ПАТ «Банк Національний кредит» для фізичних осіб та суб’єктів господарської діяльності.

Зокрема, більш вигідними умовами за своїми депозитами Банк порадує клієнтів (фізичні та юридичні особи), які вирішили відкрити новий або продовжити термін дії вже наявного вкладу «Стандартний». При розміщенні грошових коштів у національній валюті на термін 3 місяці процентна ставка по вкладу становитиме 16%, тоді як на більш тривалий термін – 19%. Крім того, при розміщенні депозиту в доларах США на 6 місяців клієнт отримує 7% річних, а на період 12 місяців – 9%.

Ще більш вигідні умови Банк готовий запропонувати особам пенсійного віку: 19,5% при розміщенні гривневих накопичень на строк понад півроку. Також з першого літнього дня «Банк Національний кредит» продовжує дію акції, за умовами якої підвищені проценти надаються клієнтам – фізичним особам, які вирішили підключитися до системи дистанційного керування рахунком «БНК Клієнт-Банк» – до 19,5%.

Нагадуємо, що для всіх клієнтів ПАТ «Банк Національний кредит» актуальними залишаються умови акції «Депозит для постійних клієнтів»: при перерозміщенні або пролонгації депозиту «Стандартний» у гривні на термін від 3 місяців до базової процентної ставки додатково нараховується 1,0% річних.

Більш високі проценти з 1 червня очікують також на клієнтів, які вирішили відкрити вклади з можливістю вільного використання коштів, а саме: «Ощадний» (депозит для фізичних осіб, ставка підвищується до 7% річних у національній валюті) та «Вільні кошти» (вклад юридичним особам, ставка підвищується до 10% річних у гривні).

Крім того, в рамках тарифної програми «Ощадна» до 10% річних підвищена процентна ставка, що нараховується на залишок на картковому рахунку в національній валюті.

Більш детальну інформацію про діючі програми та акції Ви можете отримати у Вашого фінансового консультанта по тел. (044) 484-18-63 або в найближчому відділенні ПАТ «Банк Національний кредит»

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: