До 10% річних у доларах США за вкладами від ПАТ «Банк Національний кредит»

28.03.2013

 

З 19 липня вступають у дію нові, більш привабливі, депозитні програми «Банку Національний кредит» для фізичних осіб та суб’єктів господарської діяльності. Відтепер клієнти Банку мають можливість розмістити вільні кошти у доларах США на ще більш вигідних умовах – процентна ставка сягає 10% річних.

Підвищена процентна ставка стосується нових та пролонгованих депозитів виду «Стандартний» у доларах США: на вклади терміном 6 місяців поширюється процентна ставка у розмірі 8% річних, тоді як за умови розміщення іноземної валюти на рік ставка зростає до 10%. Крім того, до переваг вкладу можна віднести можливість його поповнення та наявність варіантів вибору для клієнтів механізму сплати процентів – щомісячно або в кінці строку.

Аналіз актуальних пропозицій на ринку банківських послуг України підтверджує, що оновлені умови вкладів в іноземній валюті від «Банку Національний кредит» на сьогоднішній день є одними з найпривабливіших як для фізичних, так і для юридичних осіб.

Детальнішу інформацію про діючі програми та акції Ви можете отримати у Вашого фінансового консультанта за тел. (044) 484-18-63 або в найближчому відділенні ПАТ «Банк Національний кредит». 

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: