«Національний кредит» запустив депозит «Мультивалютний»

28.03.2013

З 13 квітня 2012 року у всіх відділеннях "Національного кредиту" приватні клієнти Банку мають можливість відкрити мультивалютний депозит, який дозволяє зберігати кошти одночасно в 5 валютах.

Депозит «Мультивалютний» був розроблений фахівцями банку у відповідь на підвищений попит на такі продукти з боку клієнтів банку. Він надає клієнту зручну можливість самостійно керувати валютними ризиками, розміщуючи кошти на депозиті одночасно в декількох валютах. Клієнт самостійно визначає, в яких із запропонованих валют розміщувати депозит і може в будь-який момент переміщати кошти з однієї валюти в іншу без втрати процентних доходів. В рамках мультивалютного депозиту доступні 5 валют вкладу: гривня, долар США, євро, швейцарський франк та англійський фунт. Причому клієнт має право вибирати, розміщувати депозит одночасно в декількох валютах чи віддати перевагу тільки одній грошовій одиниці. Незалежно від рішення клієнта, за ним закріплюється право в будь-який момент змінити валюту вкладу, розподіливши заощадження в одній або відразу декількох валютах.

Важливо відзначити, що кількість операцій конвертації валют всередині вкладу не обмежена і робиться це безкоштовно. При конвертації клієнт не втрачає нараховані процентні доходи.

Вклад строком на 1 рік передбачає можливість вільного поповнення. Процентні доходи по депозиту виплачуються в тих валютах, в яких розміщено депозит.

Валюта

Процентна ставка, %

Гривня
16,50
Долар США
7,00
Євро
7,00
Швейцарський франк
2,00
Англійський фунт
2,00

За більш детальною інформацією звертайтесь до найближчого відділення "Банку Національний кредит".

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: