Вклад «Прагматичний» під 20% річних і лояльними умовами щодо дострокового зняття коштів у разі необхідності

28.03.2013

Якщо Ви хочете примножити свої заощадження, розмістивши вільні кошти на депозиті під високий відсоток – до 20% річних у національній валюті – і при цьому мати вигідні умови по достроковому зняттю грошей, новий вклад від ПАТ «Банк Національний кредит» саме для Вас!

З 8 травня 2012 року «Банк Національний кредит» пропонує клієнтам оцінити переваги нового депозитного вкладу «Прагматичний», процентна ставка по якому досягає 20% річних у гривні.

Депозитний вклад «Прагматичний» являє собою вклад строком на 10 місяців та передбачає можливість вільного поповнення. Крім того, починаючи з 6 місяця розміщення, в разі дострокового розірвання договору, нараховані проценти виплачуються у повному обсязі, без застосування будь-яких санкцій. Процентні доходи по депозиту виплачуються щомісячно або в кінці строку з капіталізацією процентів. Мінімальна сума вкладу складає всього 100 гривень, що дозволяє всім охочим з легкістю розпочати процес накопичення коштів.

При відкритті депозитного рахунку в національній валюті на строк 10 місяців встановлюється плаваюча процентна ставка, а саме:

Термін залучення
Процентна ставка, %
до 3 місяців
14,0
з 4 по 6 місяць
16,0
з 7 по 8 місяць
17,0
з 9 по 10 місяць
20,0

Запропонований депозит поєднує в собі високу ставку та прозорість умов, а можливість самостійного вибору механізму виплат процентів (щомісячно або в кінці строку), а також лояльні умови Банку з дострокового зняття коштів у разі необхідності, є основними перевагами нового продукту від ПАТ «Банк Національний кредит».

Більш детальну інформацію про діючі програми та акції Ви можете отримати у Вашого фінансового консультанта за тел. (044) 484-18-63 або у найближчому відділенні ПАТ "Банк Національний кредит"

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: