До 21% річних у національній валюті за вкладами від «Банку Національний кредит»

28.03.2013

 

З 4 липня 2012 р. введено в дію нові, покращені, депозитні програми ПАТ «Банк Національний кредит» для фізичних осіб та суб’єктів господарської діяльності.

Відтепер клієнти Банку мають можливість розміщувати вільні кошти на депозиті «Стандартний» строком на 3 місяці під 21% річних у гривні, на 1 місяць – під 20% та від 6 до 12 місяців – під 19%. Крім того, в рамках цього ж вкладу Банк пропонує одержати до 9% річних у доларах США та до 7% у євро.

Якщо ж Ви бажаєте отримати максимальний прибуток за вкладом та при цьому користуватися перевагами зручної системи дистанційного керування рахунком – акційна пропозиція для фізичних осіб від «Банку Національний кредит» саме для Вас! При укладенні договору на відкриття депозиту «Стандартний» строком на 3 місяці та за умови підключення до системи «БНК Клієнт-Банк» (є можливість встановлення програмного продукту на різних платформах – Windows OS, Mac OS, Android та iOS) Ви одержуєте річну процентну ставку у розмірі 21,5%.

Довідка

Детальнішу інформацію про діючі програми та акції Ви можете отримати у Вашого фінансового консультанта за тел. (044) 484-18-63 або в найближчому відділенні ПАТ «Банк Національний кредит».

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: