Жителі Києва, Дніпропетровська та Макіївки отримали можливість оплачувати комунальні послуги через термінали ПАТ «Банк Національний кредит»

28.03.2013

«Банк Національний кредит» продовжує розширювати перелік сервісів, за використання яких можна розраховуватись через банківську мережу платіжних терміналів.

Відтепер доступна оплата послуг ПАТ «Київенерго», ПАТ «Київгаз» та ПАТ «АК «Київводоканал», які є головними постачальниками житлово-комунальних послуг у столиці. Тобто з травня 2012 р. у мережі терміналів «Банку Національний кредит» та автоматів, підключених до процесінгу «Платьожка», жителі Києва можуть сплачувати за спожиті електроенергію, газ та воду.

Жителі Дніпропетровська та Макіївки також одержали можливість розраховуватись через термінали банку за послуги електро-, тепло-, водо- та газопостачання, здійснюючи оплату на користь наступних операторів: ПАТ «Дніпрогаз», ВАТ «ЕК «Дніпрообленерго», МКВП «Дніпроводоканал», ПрАТ «Макіївкагаз», КП «Макіївтепломережа», КП «Макіївміськводоканал».

Для здійснення оплати за вищевказані сервіси достатньо перейти в меню термінала до пункту «Інше» та обрати необхідного оператора. Далі, ввівши номер особового рахунка, що вказується на квитанції за надані комунальні послуги, потрібно внести кошти. Також є можливість скористатися зручним калькулятором, який допоможе швидко підрахувати суму до сплати на основі діючих тарифів.

інтерфейс платіжних терміналів Банку Національний кредит

Варто зазначити, що в терміналах «Банку Національний кредит» є можливість здійснення одночасної оплати на користь кількох операторів, з можливістю перерозподілу надлишкової суми від оплати сервісу одного оператора на користь іншого.


Термінальна мережа ПАТ «Банк Національний кредит» на сьогоднішній день нараховує понад 1500 терміналів самообслуговування в 15 областях України. Термінали банку, використання яких дозволяє без черг та у зручний для Вас час оплачувати сервіси більш як 250 операторів, встановлені в найкращих місцях провідних торгових мереж України.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: