Одесити одержали можливість оплачувати комунальні послуги в терміналах «Банку Національний кредит»

28.03.2013

З 28 травня жителі Одеси можуть платити за газ, електроенергію та теплопостачання у будь-якому зручному місці, де є термінали «Банку Національний кредит». У понеділок введена в експлуатацію можливість оплати через термінальну мережу банку послуг КП «Теплопостачання міста Одеси», ПАТ «Одесагаз» та ВАТ «Одесаобленерго». Ці підприємства є основними постачальниками житлово-комунальних послуг у місті.

Для здійснення оплати за вищевказані сервіси достатньо перейти в меню термінала до пункту «Інше» та обрати необхідного оператора. Далі, ввівши номер особового рахунка, що вказується на квитанції за надані комунальні послуги, потрібно внести кошти. Також є можливість скористатися зручним калькулятором, який допоможе швидко підрахувати суму до сплати на основі діючих тарифів.

Банк безперервно працює над розширенням переліку сервісів, за використання яких можна розраховуватися через мережу платіжних терміналів. Як раніше повідомлялося, у жителів Києва, Дніпропетровська та Макіївки також є можливість розраховуватися через термінали Банку за послуги електро-, тепло-, водо- та газопостачання.


Термінальна мережа ПАТ «Банк Національний кредит» на сьогоднішній день нараховує понад 1500 терміналів самообслуговування в 15 областях України. Термінали банку, використання яких дозволяє без черг та у зручний для Вас час оплачувати сервіси більш як 250 операторів, встановлені в найкращих місцях провідних торгових мереж України.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: