Приємні сюрпризи в рамках програми «MasterCard. Сезони вдалих покупок. Весна»

15.03.2013

 

ПАТ «Банк Національний кредит» пропонує взяти участь у черговому, цього разу весняному, етапі спільної з міжнародною платіжною системою програми «MasterCard. Сезони вдалих покупок». Отримайте свої знижки при розрахунках банківською платіжною карткою у популярних торговельних мережах України!

MasterCard. Сезони вдалих покупок. Весна

Протягом періоду з 18 березня по 31 травня 2013 року, використовуючи для оплати покупок картки MasterCard/Maestro «Банку Національний кредит», клієнти гарантовано отримують можливість скористатися спеціальними пропозиціями від наступних торгових мереж – партнерів:

  • торговельна мережа «Фокстрот. Техніка для дому» (лідер ринку України в сегменті роздрібних продажів електроніки та побутової техніки) – знижка 15% на аксесуари (з 21 березня по 31 травня);
  • мережа магазинів SEALINE (лідер серед українських виробників білизни з бавовни) – знижка 10% (з 18 березня по 31 травня); 
  • найбільша українська національна мережа оптик «Люксоптика»знижка 5% (з 1 квітня по 31 травня).

Також, розраховуючись карткою MasterCard/Maestro, клієнт Банку отримує шанс стати власником одного із 30 сертифікатів на суму 500 гривень, який можна використати у вищевказаних торговельних мережах.

Крім того, з карткою «Банку Національний кредит» Ви отримуєте гарантовані бонуси Cash Back (до 0,5% від вартості покупки) за безготівкові розрахунки.

Cash Back діє для рахунків фізичних осіб, відкритих у національній валюті на операції, здійснені за допомогою картки в торгівельній мережі України, сума яких перевищує 101 грн. Сума зараховується консолідовано в кінці місяця.


Акція діє на території України в мережах партнерів, перелік яких вказаний в офіційних правилах акції. Детальні умови акції – на сайті www.mastercard.ua.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: