«Банк Національний кредит» став титульним спонсором четвертого Київського міжнародного марафону

15.03.2013

ПАТ «Банк Національний кредит» підписав угоду з компанією SMI-Ukraine – організатором Київського міжнародного марафону, в рамках якої «Банк Національний кредит» став титульним спонсором забігу.

4-й Банк Національний кредит Київський міжнародний марафон

4-й «Банк Національний кредит Київський міжнародний марафон» відбудеться у Києві 28 квітня 2013 року. Планується, що в заході візьмуть участь понад 5000 спортсменів і любителів з більш ніж 50 країн.

«Ми не перший рік підтримуємо легкоатлетичні змагання в Україні. У минулому році за підтримки Банку пройшло 5 дитячих змагань у різних куточках країни. У 2013 році ми стали частиною заходу всеукраїнського масштабу. Цей амбіційний проект я можу порівняти тільки з проведенням матчів «Євро 2012» в Україні», – говорить Голова Спостережної ради «Банку Національний кредит» Андрій Оністрат.

Київський міжнародний марафон – щорічний захід, який рік від року збирає все більше учасників і глядачів. «Нинішній рік буде відрізнятися від попередніх. За підтримки Банку ми маємо намір здійснити якісний ривок: подвоїти число учасників, вперше в історії організувати пряму трансляцію заходу. Ми запросили до участі багатьох спортивних зірок. Серед них і олімпійські чемпіони, і спортсмени – професіонали з інших країн, в тому числі, африканських. Ми суттєво збільшили призовий фонд марафону. І хочемо, щоб цей проект став гордістю киян, як це відбувається в багатьох зарубіжних містах: Нью-Йорку, Бостоні, Берліні, Празі, чиї марафони збирають десятки тисяч учасників», – додає Дмитро Черницький, директор компанії SMI-Ukraine.

4-й «Банк Національний кредит Київський міжнародний марафон» пройде вулицями Києва. За підтримки міської влади і державних відомств всі 42,195 кілометра дистанції змагання пройдуть по центральних вулицях міста. Втім, у рамках заходу заплановані й аматорські дистанції: 5, 10 км, естафета, а також дитячий забіг.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: