Визначено переможців акції «MasterCard – твоя перепустка у світ комфорту»

11.03.2013

 

На початку березня відбулося підбиття підсумків спільної акції міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide та ПАТ «Банк Національний кредит». Близько 50 клієнтів у винагороду за активне використання карток преміум-класу «Банку Національний кредит» отримали свої «перепустки до світу комфорту».

MasterCard – твоя перепустка у світ комфорту

Акція «MasterCard – твоя перепустка у світ комфорту» тривала у період з 20 грудня 2012 р. до 20 лютого 2013 р. Придбавши авіаквитки на сайті onetwotrip.ua або здійснивши за кордоном 3 транзакції преміальною картою MasterCard®, учасники (клієнти багатьох українських банків) отримували можливість виграти одне із 1000 запрошень до бізнес-зали Міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Держателі карток MasterCard Gold та MasterCard Platinum, емітованих «Банком Національний кредит», за умови дотримання вищевказаних умов також автоматично ставали учасниками акції та приймали участь у розіграші подарункових запрошень.Вітаємо переможців акції «MasterCard – твоя перепустка у світ комфорту», для яких використання зручних та безпечних карток «Банку Національний кредит» принесло приємні емоції у вигляді не лише вигідних тарифів, а й доречних подарунків!

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: