Відтепер «Банк Національний кредит» представлений у кожній з областей України

14.02.2013

 

11 лютого ПАТ «Банк Національний кредит» відкриттям чергового відділення, цього разу в м. Луцьк (вул. Винниченка, 20а), продовжив процес розширення регіональної мережі. Відділення в обласному центрі Волинської області стало вже 45-м представництвом Банку.

До цього часу Волинська область залишалася єдиною, де «Банк Національний кредит» не був представлений. З початком роботи Луцького відділення завершено процес охоплення високоякісним банківським сервісом кожного з регіонів України. Відтепер жителі всіх областей та АР Крим мають можливість оцінити незаперечні переваги продуктів Банку.

Відтепер «Банк Національний кредит» представлений у кожній з областей України

На відвідувачів відділення чекають спеціальні умови за багатьма пропозиціями Банку. Так, протягом перших трьох місяців після відкриття вкладники можуть отримати надбавку в розмірі 0,5% до і без того привабливих депозитних ставок у гривні (до 22%), доларах США (до 10%) та євро (до 7%). Фізичним особам надається можливість відкрити рахунок у Банку безкоштовно і користуватися ним також безоплатно. Для юридичних осіб вартість відкриття рахунку до вересня 2013 року складе символічну 1 гривню, у стільки ж новим клієнтам обійдеться підключення до системи «БНК Клієнт-Банк» та щомісячна абонплата за користування системою. За обслуговування рахунку плата стягуватись не буде. 

Як повідомила Рогова Н.Г., директор Департаменту координації діяльності регіональних представництв «Банку Національний кредит», протягом 2010-2012 рр. було відкрито 25 нових і перенесено на більш зручні майданчики 15 існуючих відділень. Протягом поточного року заплановано відкриття ще 14 відділень.


«Банк Національний кредит» за понад 16 років роботи довів, що якісний сервіс, вигідні тарифи та інновації є головними пріоритетами в діяльності фінансової установи. На сьогодні «Банк Національний кредит» це: розгалужена мережа із 45 відділень, понад 2100 платіжних терміналів «Банк24 Національний кредит», один із кращих клієнт-банків для всіх найбільш популярних програмних платформ (Windows, Mac OS, Android, Apple iOS). 2012 рік Банк завершив з прибутком у 12,6 млн. грн., збільшив кредитний портфель на 50%, а депозитний – майже на 60%, що дозволило увійти до ТОП-100 банків України за розміром активів.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: