Акція «Банк Національний кредит» відкриває Вам світ» – приємні емоції для любителів подорожей

12.02.2013

ПАТ «Банк Національний кредит» і туристичне агентство «Animar-Україна» з 1 лютого запрошують прийняти участь в акції та отримати сертифікат на 100 євро для купівлі будь-якого туру.

Акція Банк Національний кредит відкриває  Вам світПротягом періоду з 1 лютого по 30 червня 2013 р. клієнти Банку, які розміщують або переоформлюють депозитний вклад на суму від 2000 грн. (або еквівалент у доларах США чи євро) строком від 3 місяців, отримують подарунковий сертифікат. Сертифікат дає право на бронювання будь-якого туру тривалістю від 7 днів у туристичному агентстві «Animar-Україна» зі знижкою 100 євро.

Крім того, учасникам акції надається право на оформлення пластикової іменної картки «Банку Національний кредит» класу MC Standard (CHIP) строком на 1 або 2 роки зі знижкою у 50%. Стандартна вартість оформлення картки – 100 та 150 гривень відповідно; учасники ж акції мають можливість оформити картку за 50 та 75 грн. Розміщення фото власника на картці – безкоштовно.

Таким чином, на клієнтів Банку чекають не лише привабливі проценти по розміщеним вкладам, але й додаткова винагорода у вигляді приємних подарунків.

Плануєте туристичну подорож та маєте вільні кошти для розміщення в надійному Банку? – Акція від «Банку Національний кредит» та туристичного оператора «Animar-Україна» саме для Вас!

Територія проведення акції: відділення ПАТ «Банк Національний кредит» у м. Києві –
вул. Тургенєвська, 52/58; вул. Саксаганського, 120; вул. Ярославська, 57.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: