«Банк Національний кредит» та «Центр соціальних проектів майбутнього» допомагають онкохворим дітям

28.01.2013

«Банк Національний кредит» та міжнародний благодійний фонд «Центр соціальних проектів майбутнього» надають систематичну медикаментозну та фінансову допомогу маленьким українцям, які страждають від онкологічних захворювань.

У рамках проекту «Діти проти Раку» в 2012 році 14 дітей отримали підтримку у вигляді фінансової і медикаментозної допомоги. Щотижня закуповуються ліки та необхідні витратні матеріали, які передаються безпосередньо до рук батьків для використання у процесі лікування дітей!

Лікування дитини, що страждає від онкологічного захворювання – це вкрай дорогий процес; щомісячні витрати на придбання ліків можуть складати 10-15 тис. грн. для одного маленького пацієнта. «Банк Національний кредит» та МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» допомагає тим, у кого немає можливості оплачувати своє лікування самостійно!

У рамках спільного проекту в 2013 році ми плануємо надавати систематичну, щотижневу медикаментозну допомогу дітям по всій території України.

У 2013 році понад 40 дітей отримають медикаменти та фінансову допомогу завдяки проекту «Діти проти Раку»!

Будь-хто може зробити благодійний внесок через платіжний термінал «Банк24 Національний кредит» або прямо в касі відділення Банку.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: